Kalender is bijgewerkt op 17/08/2022 14:00



Wdstr nrTijdstipThuisploegBezoekersPloegOpmerkingScheidsAdres Sporthal123Week123nr123Wdstr123nr123Dag123Datum123Uur123Zaal123Thuisploeg123Bezoekers123Ploeg123Opmerking123Scheids123Adres123Sporthal123
 ZA 20/08/2022 10U00-22U00  ALLEBEACH TORNOOI (+ BBQ) KOUTERSLAG, MELLE
 DI 23/08/2022 20U00   ZAAL VRIJ: TRAINING GEMENGD SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 DO 25/08/2022 20U00   ZAAL VRIJ: TRAINING DAMES SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 MA 29/08/2022 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 DI 30/08/2022 20U00   ZAAL VRIJ: OPTIE BÈTA SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 DO 01/09/2022 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 ZO 04/09/2022 14U00-17U00  ALLESTARTDAG VC ARTEVELDE SPORTHAL HEKERS - TER LINDEN 29 - 9052 ZWIJNAARDE
G2A-128MA 05/09/2022 20U00VC FALSTAFFARTEVELDE DELTADELTA  SPORTCOMPLEX ROZEBROEKEN - VICTOR BRAECKMANLAAN 180 - 9040 ST.-AMANDSBERG
H2B-109MA 05/09/2022 20U00ARTEVELDE SIGMAHERO FUNSIGMA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G2B-131DI 06/09/2022 20U00ARTEVELDE BETAKLUIT GELIJKBÈTAWORDT VERPLAATST NAAR 03/01 OF 28/03ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G3A-71WO 07/09/2022 20U00VC VOLUITARTEVELDE GAMMAGAMMA  SPORTCENTRUM DEN BOER - DEN BOER 17 - 9930 ZOMERGEM
 WO 07/09/2022 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL HEKERS - TER LINDEN 29 - 9052 ZWIJNAARDE
D2B-131DO 08/09/2022 20U00SSJ GOLDIESVC ARTEVELDE ETAETA  SPORTHAL DE ZANDLOPER SINT-MARIA-LIERDE (LIERDE) - NIEUWSTRAAT 23 - 9570 SINT-MARIA-LIERDE (LIERDE)
 DO 08/09/2022 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
D3B-132VR 09/09/2022 19U30PANDA'S AMAZONESVC ARTEVELDE YPSILONYPSILON  SPORTHAL DURMEHAL - SPORTLAAN 2 - 9160 LOKEREN
D2A-128VR 09/09/2022 21U00TOEKAN DE PINTEARTEVELDE KAPPAKAPPA  ONTMOETINGSCENTRUM POLDERBOS - POLDERBOS 20 - 9840 DE PINTE
D2B-132ZA 10/09/2022 18U30KAMELEONS VCARTEVELDE THETATHÈTAGEVRAAGD OM TE VERPLAATSEN SPORTHAL DE WARANDE - WARANDELAAN 14 B - 9230 WETTEREN
 ZO 11/09/2022 09U30   ZAAL VRIJ SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
G2B-127ZO 11/09/2022 10U00STACCOVC ARTEVELDE ZETAZÈTA  SPORTHAL DE WARANDE - WARANDELAAN 14 B - 9230 WETTEREN
 ZO 11/09/2022 17U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 ZO 11/09/2022 18U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
D2B-4MA 12/09/2022 20U00VC ARTEVELDE ETAKANGOEROES AALST DAMESETA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G2B-5DI 13/09/2022 20U00KEO OUWEGEMARTEVELDE BETABÈTA  GEMEENTELIJKE BASISSCHOOL - INGANG : KRUISKENSSTRAAT 1 - 9750 ZINGEM
 DI 13/09/2022 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
D2B-2DI 13/09/2022 20U30VC DE BLORITTENARTEVELDE THETATHÈTA  SPORTCOMPLEX DE OMMEGANG - OMMEGANGLAAN 60A - 9340 LEDE
G2A-1WO 14/09/2022 20U00VC NIVOARTEVELDE DELTADELTA  SPORTCOMPLEX EUROHAL - OOSTKADE 1 - 9060 ZELZATE
D3B-2WO 14/09/2022 20U00SMASH-INVC ARTEVELDE YPSILONYPSILON  SPORTHAL - MOLENSTRAAT 1B - 9290 OVERMERE
 WO 14/09/2022 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL HEKERS - TER LINDEN 29 - 9052 ZWIJNAARDE
 DO 15/09/2022 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
D2A-1ZA 17/09/2022 17U00T KELDERKEN D1ARTEVELDE KAPPAKAPPA  SPORTHAL NEPTUNUS - BOTESTRAAT 98-100 - 9032 WONDELGEM
G2B-3ZA 17/09/2022 17U00DE ANONIEMFIBIEËNVC ARTEVELDE ZETAZÈTA  SPORTHAL DE WARANDE - WARANDELAAN 14 B - 9230 WETTEREN
 ZO 18/09/2022 09U30   ZAAL VRIJ SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
 ZO 18/09/2022 17U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 ZO 18/09/2022 18U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
H2B-9MA 19/09/2022 20U00ARTEVELDE SIGMAVK DE KOUTER LEDESIGMA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G2B-11DI 20/09/2022 20U00ARTEVELDE BETAORIX VOLLEY G1BÈTA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G2B-9WO 21/09/2022 20U00VC ARTEVELDE ZETAKLUIT GELIJKZÈTA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL HEKERS - TER LINDEN 29 - 9052 ZWIJNAARDE
D2A-7DO 22/09/2022 20U00ARTEVELDE KAPPAVC AMITIÉKAPPA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
D3B-8ZO 25/09/2022 09U30VC ARTEVELDE YPSILONORIX VOLLEY D4YPSILON ARBITER GEZOCHTSPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
D2B-9ZO 25/09/2022 15U30PRITTEN DENDERLEEUWVC ARTEVELDE ETAETA  GEMEENTELIJKE SPORTHAL OTTOY DENDERLEEUW - WALLEKEN 12 - 9470 DENDERLEEUW
D2B-8ZO 25/09/2022 17U00ARTEVELDE THETAT KELDERKEN D2THÈTAGEVRAAGD OM TE VERPLAATSEN NAAR 13/11, 4/12 OF 26/3ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G2A-7ZO 25/09/2022 18U00ARTEVELDE DELTATOESJEE ADELTA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
D2B-15MA 26/09/2022 20U00VC ARTEVELDE ETAARTEVELDE THETAETA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
D2B-15MA 26/09/2022 20U00VC ARTEVELDE ETAARTEVELDE THETATHÈTA NVTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G3A-8DI 27/09/2022 20U00ARTEVELDE GAMMAVC JARDINGAMMA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
H2B-11DI 27/09/2022 20U00ORIX H1ARTEVELDE SIGMASIGMA  SPORTCENTRUM SCHOTTE EREMBODEGEM - KAPELLEKENSBAAN 8 - 9320 EREMBODEGEM
G2B-16DI 27/09/2022 20U00KEO OUWEGEMVC ARTEVELDE ZETAZÈTA  GEMEENTELIJKE BASISSCHOOL - INGANG : KRUISKENSSTRAAT 1 - 9750 ZINGEM
 WO 28/09/2022 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL HEKERS - TER LINDEN 29 - 9052 ZWIJNAARDE
G2B-18WO 28/09/2022 20U30MVZARTEVELDE BETABÈTA  SINT-PIETERSZAAL - AARSELEWEG 20A - 9800 VINKT
D3B-15WO 28/09/2022 20U30LOCHRISTI 1VC ARTEVELDE YPSILONYPSILON  SPORTZAAL GEM. BASISSCHOOL - INGANG KON. BOUDEWIJNLAAN - 9080 LOCHRISTI
D2A-18DO 29/09/2022 20U00ARTEVELDE KAPPADOK (O 'T KELDERKEN)KAPPA  SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 ZO 02/10/2022 09U30   ZAAL VRIJ SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
 ZO 02/10/2022 17U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G2A-18ZO 02/10/2022 18U00ARTEVELDE DELTAT KELDERKEN G3DELTA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
H2B-19MA 03/10/2022 20U00ARTEVELDE SIGMAGRIFFOENEN STEENHUIZESIGMA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G2B-23DI 04/10/2022 20U00ARTEVELDE BETAVC ABC INDUSTRIAL PARTSBÈTA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G3A-10DI 04/10/2022 20U00BAVOGARTEVELDE GAMMAGAMMA  SPORTCENTRUM LEMBEKE - HEIHOEKSE KERKWEGEL 11 - 9971 LEMBEKE
D2A-22WO 05/10/2022 20U00VCR DRONGENARTEVELDE KAPPAKAPPA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL KEISKANT - KEISKANTSTRAAT 3 - 9031 DRONGEN
G2B-21WO 05/10/2022 20U00VC ARTEVELDE ZETAORIX VOLLEY G1ZÈTA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL HEKERS - TER LINDEN 29 - 9052 ZWIJNAARDE
G2A-22DO 06/10/2022 20U00VC MELANGERARTEVELDE DELTADELTA  VLAAMS WIELERCENTRUM EDDY MERCKX GENT - ZUIDERLAAN 8 - 9000 GENT
 DO 06/10/2022 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
D2B-24ZA 08/10/2022 18U30KAMELEONS VCVC ARTEVELDE ETAETA  SPORTHAL DE WARANDE - WARANDELAAN 14 B - 9230 WETTEREN
D3B-20ZO 09/10/2022 09U30VC ARTEVELDE YPSILONPANDAMIGO'SYPSILON ARBITER GEZOCHTSPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
D2B-20ZO 09/10/2022 17U00ARTEVELDE THETAVC DOMEINTHÈTA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 ZO 09/10/2022 18U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
D2B-26MA 10/10/2022 20U00VC ARTEVELDE ETAVC DE BLORITTENETA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G2B-30DI 11/10/2022 20U00ARTEVELDE BETADE ANONIEMFIBIEËNBÈTA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
D2B-25DI 11/10/2022 21U00PANDALICIOUSARTEVELDE THETATHÈTA  SPORTHAL DURMEHAL - SPORTLAAN 2 - 9160 LOKEREN
 WO 12/10/2022 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL HEKERS - TER LINDEN 29 - 9052 ZWIJNAARDE
G2B-29WO 12/10/2022 20U30MVZVC ARTEVELDE ZETAZÈTA  SINT-PIETERSZAAL - AARSELEWEG 20A - 9800 VINKT
D2A-29DO 13/10/2022 20U00ARTEVELDE KAPPADE GENTSE LEUTEKAPPA  SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
H2B-24DO 13/10/2022 20U30BEACH BOYS OUDEGEMARTEVELDE SIGMASIGMA  SPORTHAL OUDEGEM - OUBURG 63 B - 9200 OUDEGEM (D MONDE)
G3A-16VR 14/10/2022 20U15VC SPECTRUMARTEVELDE GAMMAGAMMA  GEMEENTELIJKE SPORTHAL - HOSPICESTRAAT 18 - 9180 MOERBEKE-WAAS
D3B-25ZA 15/10/2022 18U00ORIX VOLLEY D2VC ARTEVELDE YPSILONYPSILON  SPORTHAL RIJKSSCHOLEN KTA1 - C. HAELTERMANSTRAAT 71 - 9300 AALST
 ZO 16/10/2022 09U30   ZAAL VRIJ SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
 ZO 16/10/2022 17U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G2A-29ZO 16/10/2022 18U00ARTEVELDE DELTATOPVOLLEY PORKYDELTA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
G2B-35MA 17/10/2022 20U00VOGYM DEINZEARTEVELDE BETABÈTA  SPORTHAL LATEM-DEURLE - HOGE HEIRWEG 64 - 9830 ST.-MARTENS-LATEM
 MA 17/10/2022 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G3A-18DI 18/10/2022 20U00ARTEVELDE GAMMAVC TOESJEE CGAMMA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
D2B-32WO 19/10/2022 20U00T KELDERKEN D2VC ARTEVELDE ETAETA  SPORTHAL NEPTUNUS - BOTESTRAAT 98-100 - 9032 WONDELGEM
G2B-34WO 19/10/2022 20U00VC ARTEVELDE ZETAVC ABC INDUSTRIAL PARTSZÈTA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL HEKERS - TER LINDEN 29 - 9052 ZWIJNAARDE
G2A-33WO 19/10/2022 20U30EEVOC SPORTIEFARTEVELDE DELTADELTA  SPORTCENTRUM HOGE WAL - GULDENSPORENLAAN 34 - 9940 ERTVELDE
 DO 20/10/2022 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
D2A-33ZA 22/10/2022 19U30VC ABC INDUSTRIAL PARTSARTEVELDE KAPPAKAPPA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - WOESTIJNESTRAAT 13 - 9770 KRUISHOUTEM
D3B-33ZO 23/10/2022 09U30VC ARTEVELDE YPSILONVC STRUIKELBLOKYPSILON ARBITER GEZOCHTSPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
D2B-33ZO 23/10/2022 17U00ARTEVELDE THETAHERA VCTHÈTA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 ZO 23/10/2022 18U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
H2B-35MA 24/10/2022 20U00ARTEVELDE SIGMAVC JUVENES ZELESIGMA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G2B-42DI 25/10/2022 20U00ARTEVELDE BETAVC ARTEVELDE ZETABÈTA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G2B-42DI 25/10/2022 20U00ARTEVELDE BETAVC ARTEVELDE ZETAZÈTA NVTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G3A-22WO 26/10/2022 20U00CRESCENDO GEMENGDARTEVELDE GAMMAGAMMA  SPORTCOMPLEX EUROHAL - OOSTKADE 1 - 9060 ZELZATE
D3B-41WO 26/10/2022 20U00SAVO ASCILADIESVC ARTEVELDE YPSILONYPSILON  SPORTHAL DE VINDERIJ - BLEEKMEERSSTRAAT 17A - 9160 LOKEREN
 WO 26/10/2022 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL HEKERS - TER LINDEN 29 - 9052 ZWIJNAARDE
D2B-41DO 27/10/2022 19U00KANGOEROES AALST DAMESARTEVELDE THETATHÈTA  SPORTCENTRUM FALUINTJES - BEUGEMSTRAAT - 9310 MOORSEL
D2B-39DO 27/10/2022 20U00REDDIE4JUNAMIVC ARTEVELDE ETAETAKOMT VAN 26/10 GEMEENTELIJKE SPORTHAL MEULENBROEK HAMME - KAAIPLEIN 32 - 9200 HAMME
D2A-40DO 27/10/2022 20U00ARTEVELDE KAPPAJEVO (G)OLDIESKAPPA  SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 ZO 30/10/2022 09U30   ZAAL VRIJ SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
 ZO 30/10/2022 17U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 ZO 30/10/2022 18U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
 MA 31/10/2022 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G2A-43MA 31/10/2022 21U00STERRE AALTERARTEVELDE DELTADELTA  SPORTPARK AALTER - LINDESTRAAT 17 - 9880 AALTER
 DI 01/11/2022 20U00   ZAAL NIET VRIJ: FEESTDAG SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 WO 02/11/2022 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL HEKERS - TER LINDEN 29 - 9052 ZWIJNAARDE
H2B-40DO 03/11/2022 20U00KWB-ATOMARTEVELDE SIGMASIGMA  SPORTHAL - PASTORIJWEG 23 - 9450 DENDERHOUTEM
 DO 03/11/2022 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 ZO 06/11/2022 09U30   ZAAL NIET VRIJ (NIET BESCHIKBAAR) SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
 ZO 06/11/2022 17U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 ZO 06/11/2022 18U00   ZAAL NIET VRIJ (NIET BESCHIKBAAR) SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
 MA 07/11/2022 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 DI 08/11/2022 20U00   ZAAL VRIJ: OPTIE BÈTA SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 WO 09/11/2022 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL HEKERS - TER LINDEN 29 - 9052 ZWIJNAARDE
 DO 10/11/2022 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
D2A-78ZA 12/11/2022 16U00VC AMITIÉARTEVELDE KAPPAKAPPAOVERLAP BÈTA-KAPPA SPORTCENTRUM HOGE WAL - GULDENSPORENLAAN 34 - 9940 ERTVELDE
G2B-73ZA 12/11/2022 18U00ORIX VOLLEY G1ARTEVELDE BETABÈTAOVERLAP BÈTA-KAPPA SPORTHAL RIJKSSCHOLEN KTA1 - C. HAELTERMANSTRAAT 71 - 9300 AALST
G2B-76ZO 13/11/2022 09U30KLUIT GELIJKVC ARTEVELDE ZETAZÈTA  SPORTHAL - MOLENSTRAAT 1B - 9290 OVERMERE
 ZO 13/11/2022 09U30   ZAAL MAAR 1,5 UUR BESCHIKBAAR => MAG GEANNULEERD WORDEN SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
H2B-64ZO 13/11/2022 10U00VK DE KOUTER LEDEARTEVELDE SIGMASIGMA  SPORTCOMPLEX DE OMMEGANG - OMMEGANGLAAN 60A - 9340 LEDE
 ZO 13/11/2022 17U00   ZAAL VRIJ: OPTIE THÈTA SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G2A-40ZO 13/11/2022 18U00ARTEVELDE DELTAVAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS PORTIE GEMENGDDELTAKOMT VAN 30/10ARBITER GEZOCHTSPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
D2B-45MA 14/11/2022 20U00VC ARTEVELDE ETAVC DOMEINETA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G3A-24DI 15/11/2022 20U00ARTEVELDE GAMMAVC DE WALLEKESGAMMA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G2B-47WO 16/11/2022 20U00VC ARTEVELDE ZETAVOGYM DEINZEZÈTA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL HEKERS - TER LINDEN 29 - 9052 ZWIJNAARDE
H2B-4DO 17/11/2022 20U00UNKERZAK KALKEN BARTEVELDE SIGMASIGMAKOMT VAN 15/09 SPORTHAL VELDMEERS - LEEWEG 26 - 9270 LAARNE
 DO 17/11/2022 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G2B-48VR 18/11/2022 20U00ORIX G2ARTEVELDE BETABÈTA  SPORTCENTRUM SCHOTTE EREMBODEGEM - KAPELLEKENSBAAN 8 - 9320 EREMBODEGEM
D2A-43ZA 19/11/2022 17U00VC FELCO GAVERE DAMESARTEVELDE KAPPAKAPPA ARBITER GEZOCHTDE VIERKLAVER - MIDDELWIJK 8 - 9890 GAVERE
D3B-46ZO 20/11/2022 09U30VC ARTEVELDE YPSILONSTACCOYPSILON ARBITER GEZOCHTSPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
D2B-46ZO 20/11/2022 17U00ARTEVELDE THETAREDDIE4JUNAMITHÈTA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 ZO 20/11/2022 18U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
H2B-45MA 21/11/2022 20U00ARTEVELDE SIGMASTACCO JEUGDSIGMA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G2B-54DI 22/11/2022 20U00ARTEVELDE BETASTACCOBÈTA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
D2B-49DI 22/11/2022 21U00PANDALICIOUSVC ARTEVELDE ETAETA  SPORTHAL DURMEHAL - SPORTLAAN 2 - 9160 LOKEREN
 WO 23/11/2022 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL HEKERS - TER LINDEN 29 - 9052 ZWIJNAARDE
D2A-51DO 24/11/2022 20U00ARTEVELDE KAPPAPERVOLCHICKSKAPPA  SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G2B-52DO 24/11/2022 20U30VV KLUISBOSVC ARTEVELDE ZETAZÈTA  SPORT- EN RECREATIEOORD KLUISBOS - POLETSESTRAAT 59 - 9690 KLUISBERGEN
D3B-52ZO 27/11/2022 09U30VC ARTEVELDE YPSILONVC KRIVO D2YPSILONZAAL MAAR 1,5 UUR BESCHIKBAAR => WEDSTRIJD VERVROEGEN (VAN 9U00-11U00) OF VERPLAATSEN?ARBITER GEZOCHTSPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
D2B-52ZO 27/11/2022 17U00ARTEVELDE THETAPRITTEN DENDERLEEUWTHÈTA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G2A-51ZO 27/11/2022 18U00ARTEVELDE DELTAT KELDERKEN G2DELTA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
D2B-56MA 28/11/2022 20U00VC ARTEVELDE ETAHERA VCETA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G2B-59DI 29/11/2022 20U00ARTEVELDE BETAVV KLUISBOSBÈTA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 WO 30/11/2022 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL HEKERS - TER LINDEN 29 - 9052 ZWIJNAARDE
D3B-59WO 30/11/2022 20U30HEBO BEESVC ARTEVELDE YPSILONYPSILON  SPORTHAL DE STEENOVEN - KERKKOUTER 40 - 9550 HERZELE
D2A-56DO 01/12/2022 20U00VC MADAMEARTEVELDE KAPPAKAPPA  VLAAMS WIELERCENTRUM EDDY MERCKX GENT - ZUIDERLAAN 8 - 9000 GENT
D2B-59DO 01/12/2022 20U00SSJ GOLDIESARTEVELDE THETATHÈTA  SPORTHAL DE ZANDLOPER SINT-MARIA-LIERDE (LIERDE) - NIEUWSTRAAT 23 - 9570 SINT-MARIA-LIERDE (LIERDE)
 DO 01/12/2022 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G2A-56DO 01/12/2022 20U30DE PIRANHA'SARTEVELDE DELTADELTA  SPORTHAL SINT-LAUREINS - DORPSSTRAAT 71 - 9980 ST.-LAUREINS
G3A-33VR 02/12/2022 19U00DE WOESTE TIKKERSARTEVELDE GAMMAGAMMA  SPORTCOMPLEX EUROHAL - OOSTKADE 1 - 9060 ZELZATE
G2B-60VR 02/12/2022 20U00ORIX G2VC ARTEVELDE ZETAZÈTA  SPORTCENTRUM SCHOTTE EREMBODEGEM - KAPELLEKENSBAAN 8 - 9320 EREMBODEGEM
H2B-46ZA 03/12/2022 17U00VC SWINAARTEVELDE SIGMASIGMA  SPORTHAL TER WALLEN - SPORTSTRAAT 1 - 9820 MERELBEKE
 ZO 04/12/2022 09U30   ZAAL VRIJ SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
 ZO 04/12/2022 17U00   ZAAL VRIJ: OPTIE THÈTA SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
BEKER GEMENGD-G04ZO 04/12/2022 18U00ARTEVELDE DELTATOESJEE ADELTABEKERWEDSTRIJDARBITER GEZOCHTSPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
D2B-63MA 05/12/2022 20U00VC ARTEVELDE ETASSJ GOLDIESETA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G3A-35DI 06/12/2022 20U00ARTEVELDE GAMMAVC VOLUITGAMMA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
H2B-52DI 06/12/2022 20U30HERO FUNARTEVELDE SIGMASIGMA  SPORTHAL VELDMEERS - LEEWEG 26 - 9270 LAARNE
G2B-66WO 07/12/2022 20U00VC ARTEVELDE ZETASTACCOZÈTA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL HEKERS - TER LINDEN 29 - 9052 ZWIJNAARDE
D2A-64DO 08/12/2022 20U00ARTEVELDE KAPPATOEKAN DE PINTEKAPPA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G2B-63ZO 11/12/2022 09U30KLUIT GELIJKARTEVELDE BETABÈTA  SPORTHAL - MOLENSTRAAT 1B - 9290 OVERMERE
D3B-65ZO 11/12/2022 09U30VC ARTEVELDE YPSILONPANDA'S AMAZONESYPSILON ARBITER GEZOCHTSPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
D2B-65ZO 11/12/2022 17U00ARTEVELDE THETAKAMELEONS VCTHÈTA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G2A-64ZO 11/12/2022 18U00ARTEVELDE DELTAVC FALSTAFFDELTA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
H2B-59MA 12/12/2022 20U00ARTEVELDE SIGMAUNKERZAK KALKEN BSIGMA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G2B-71DI 13/12/2022 20U00ARTEVELDE BETAKEO OUWEGEMBÈTA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G2B-69WO 14/12/2022 20U00VC ARTEVELDE ZETADE ANONIEMFIBIEËNZÈTA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL HEKERS - TER LINDEN 29 - 9052 ZWIJNAARDE
D2B-70DO 15/12/2022 19U00KANGOEROES AALST DAMESVC ARTEVELDE ETAETA  SPORTCENTRUM FALUINTJES - BEUGEMSTRAAT - 9310 MOORSEL
D2A-67DO 15/12/2022 20U00ARTEVELDE KAPPAT KELDERKEN D1KAPPA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
D3B-68ZO 18/12/2022 09U30VC ARTEVELDE YPSILONSMASH-INYPSILONZAAL MAAR 1,5 UUR BESCHIKBAAR => WEDSTRIJD VERVROEGEN (VAN 9U00-11U00) OF VERPLAATSEN?ARBITER GEZOCHTSPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
D2B-68ZO 18/12/2022 17U00ARTEVELDE THETAVC DE BLORITTENTHÈTA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G2A-67ZO 18/12/2022 18U00ARTEVELDE DELTAVC NIVODELTA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
D2B-76MA 19/12/2022 20U00VC ARTEVELDE ETAPRITTEN DENDERLEEUWETA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
D3B-75DI 20/12/2022 20U00ORIX VOLLEY D4VC ARTEVELDE YPSILONYPSILON  SPORTCENTRUM SCHOTTE EREMBODEGEM - KAPELLEKENSBAAN 8 - 9320 EREMBODEGEM
 DI 20/12/2022 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
D2B-75WO 21/12/2022 20U00T KELDERKEN D2ARTEVELDE THETATHÈTA  SPORTHAL NEPTUNUS - BOTESTRAAT 98-100 - 9032 WONDELGEM
 WO 21/12/2022 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL HEKERS - TER LINDEN 29 - 9052 ZWIJNAARDE
G2A-78DO 22/12/2022 20U00TOESJEE AARTEVELDE DELTADELTA  GEMEENTELIJKE SPORTHAL - SPORTSTRAAT 24 - 9920 LOVENDEGEM
 DO 22/12/2022 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
BEKER GEMENGD-G02VR 23/12/2022 00U00ARTEVELDE BETAORIX VOLLEY G1BÈTANOG IN TE PLANNEN. DATUM VAN DE WEDSTRIJD IS DE UITERSTE SPEELDATUMARBITER GEZOCHT#N/B
BEKER HEREN-H06VR 23/12/2022 00U00WINNAAR H03ARTEVELDE SIGMASIGMANOG IN TE PLANNEN. DATUM VAN DE WEDSTRIJD IS DE UITERSTE SPEELDATUM #N/B
BEKER GEMENGD-G09VR 23/12/2022 00U00VC ARTEVELDE ZETAVC SPECTRUMZÈTANOG IN TE PLANNEN. DATUM VAN DE WEDSTRIJD IS DE UITERSTE SPEELDATUMARBITER GEZOCHT#N/B
 ZO 25/12/2022 09U30   ZAAL NIET VRIJ: FEESTDAG SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
 ZO 25/12/2022 17U00   ZAAL NIET VRIJ: FEESTDAG SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 ZO 25/12/2022 18U00   ZAAL NIET VRIJ: FEESTDAG SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
 MA 26/12/2022 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 DI 27/12/2022 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 WO 28/12/2022 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL HEKERS - TER LINDEN 29 - 9052 ZWIJNAARDE
 DO 29/12/2022 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 ZO 01/01/2023 09U30   ZAAL NIET VRIJ: FEESTDAG SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
 ZO 01/01/2023 17U00   ZAAL NIET VRIJ: FEESTDAG SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 ZO 01/01/2023 18U00   ZAAL NIET VRIJ: FEESTDAG SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
 MA 02/01/2023 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 DI 03/01/2023 20U00   ZAAL VRIJ: OPTIE BÈTA SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 WO 04/01/2023 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL HEKERS - TER LINDEN 29 - 9052 ZWIJNAARDE
 DO 05/01/2023 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 ZO 08/01/2023 09U30   ZAAL MAAR 1,5 UUR BESCHIKBAAR => MAG GEANNULEERD WORDEN SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
 ZO 08/01/2023 17U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 ZO 08/01/2023 18U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
H2B-69MA 09/01/2023 20U00ARTEVELDE SIGMAORIX H1SIGMA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G2B-83DI 10/01/2023 20U00ARTEVELDE BETAMVZBÈTA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
D2A-83WO 11/01/2023 20U00DOK (O 'T KELDERKEN)ARTEVELDE KAPPAKAPPA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL NEPTUNUS - BOTESTRAAT 98-100 - 9032 WONDELGEM
G2B-81WO 11/01/2023 20U00VC ARTEVELDE ZETAKEO OUWEGEMZÈTA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL HEKERS - TER LINDEN 29 - 9052 ZWIJNAARDE
 DO 12/01/2023 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G2A-83ZA 14/01/2023 19U00T KELDERKEN G3ARTEVELDE DELTADELTA  SPORTHAL NEPTUNUS - BOTESTRAAT 98-100 - 9032 WONDELGEM
D3B-80ZO 15/01/2023 09U30VC ARTEVELDE YPSILONLOCHRISTI 1YPSILON ARBITER GEZOCHTSPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
G3A-45ZO 15/01/2023 14U00VC JARDINARTEVELDE GAMMAGAMMA  SPORTCOMPLEX EUROHAL - OOSTKADE 1 - 9060 ZELZATE
D2B-80ZO 15/01/2023 17U00ARTEVELDE THETAVC ARTEVELDE ETAETA NVTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
D2B-80ZO 15/01/2023 17U00ARTEVELDE THETAVC ARTEVELDE ETATHÈTA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 ZO 15/01/2023 18U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
D2B-87MA 16/01/2023 20U00VC ARTEVELDE ETAKAMELEONS VCETA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G3A-46DI 17/01/2023 20U00ARTEVELDE GAMMABAVOGGAMMA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 WO 18/01/2023 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL HEKERS - TER LINDEN 29 - 9052 ZWIJNAARDE
D2A-90DO 19/01/2023 20U00ARTEVELDE KAPPAVCR DRONGENKAPPA  SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
D3B-88DO 19/01/2023 21U00PANDAMIGO'SVC ARTEVELDE YPSILONYPSILON  SPORTHAL DURMEHAL - SPORTLAAN 2 - 9160 LOKEREN
G2B-85ZA 21/01/2023 18U00ORIX VOLLEY G1VC ARTEVELDE ZETAZÈTA  SPORTHAL RIJKSSCHOLEN KTA1 - C. HAELTERMANSTRAAT 71 - 9300 AALST
H2B-75ZA 21/01/2023 20U00GRIFFOENEN STEENHUIZEARTEVELDE SIGMASIGMA  SPORTZAAL AMALRIK - HOLMANSTRAAT 37B - 9550 STEENHUIZE
 ZO 22/01/2023 09U30   ZAAL MAAR 1,5 UUR BESCHIKBAAR => MAG GEANNULEERD WORDEN SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
D2B-119ZO 22/01/2023 15U30PRITTEN DENDERLEEUWARTEVELDE THETATHÈTAKOMT VAN 05/03 GEMEENTELIJKE SPORTHAL OTTOY DENDERLEEUW - WALLEKEN 12 - 9470 DENDERLEEUW
 ZO 22/01/2023 17U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 ZO 22/01/2023 18U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
D2A-94MA 23/01/2023 20U00DE GENTSE LEUTEARTEVELDE KAPPAKAPPA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL NEPTUNUS - BOTESTRAAT 98-100 - 9032 WONDELGEM
H2B-79MA 23/01/2023 20U00ARTEVELDE SIGMABEACH BOYS OUDEGEMSIGMA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G3A-50DI 24/01/2023 20U00ARTEVELDE GAMMAVC SPECTRUMGAMMA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
D2B-91DI 24/01/2023 20U30VC DE BLORITTENVC ARTEVELDE ETAETA  SPORTCOMPLEX DE OMMEGANG - OMMEGANGLAAN 60A - 9340 LEDE
G2A-94DI 24/01/2023 21U00TOPVOLLEY PORKYARTEVELDE DELTADELTA  SPORTCOMPLEX ROZEBROEKEN - VICTOR BRAECKMANLAAN 180 - 9040 ST.-AMANDSBERG
G2B-94WO 25/01/2023 20U00VC ARTEVELDE ZETAMVZZÈTA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL HEKERS - TER LINDEN 29 - 9052 ZWIJNAARDE
 DO 26/01/2023 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G2B-92ZA 28/01/2023 17U00DE ANONIEMFIBIEËNARTEVELDE BETABÈTA  SPORTHAL DE WARANDE - WARANDELAAN 14 B - 9230 WETTEREN
D3B-93ZO 29/01/2023 09U30VC ARTEVELDE YPSILONORIX VOLLEY D2YPSILON ARBITER GEZOCHTSPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
D2B-93ZO 29/01/2023 17U00ARTEVELDE THETAPANDALICIOUSTHÈTA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 ZO 29/01/2023 18U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
D2B-98MA 30/01/2023 20U00VC ARTEVELDE ETAT KELDERKEN D2ETA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
D2B-101MA 30/01/2023 20U00HERA VCARTEVELDE THETATHÈTA  SPORTCOMPLEX ROZEBROEKEN - VICTOR BRAECKMANLAAN 180 - 9040 ST.-AMANDSBERG
G2B-102DI 31/01/2023 20U00ARTEVELDE BETAVOGYM DEINZEBÈTA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
D3B-101WO 01/02/2023 20U00VC STRUIKELBLOKVC ARTEVELDE YPSILONYPSILON  SPORTHAL HEKERS - TER LINDEN 29 - 9052 ZWIJNAARDE
 WO 01/02/2023 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL HEKERS - TER LINDEN 29 - 9052 ZWIJNAARDE
G3A-54DO 02/02/2023 20U00VC TOESJEE CARTEVELDE GAMMAGAMMA  GEMEENTELIJKE SPORTHAL - SPORTSTRAAT 24 - 9920 LOVENDEGEM
D2A-101DO 02/02/2023 20U00ARTEVELDE KAPPAVC ABC INDUSTRIAL PARTSKAPPA  SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 ZO 05/02/2023 09U30   ZAAL MAAR 1,5 UUR BESCHIKBAAR => MAG GEANNULEERD WORDEN SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
 ZO 05/02/2023 17U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G2A-101ZO 05/02/2023 18U00ARTEVELDE DELTAEEVOC SPORTIEFDELTA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
D2B-105MA 06/02/2023 20U00VC ARTEVELDE ETAREDDIE4JUNAMIETA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G3A-58DI 07/02/2023 20U00ARTEVELDE GAMMACRESCENDO GEMENGDGAMMA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G2B-107WO 08/02/2023 20U00VC ARTEVELDE ZETAARTEVELDE BETABÈTAOVERLAP BÈTA-SIGMA: BÈTA VRAAGT OM TE VERPLAATSEN NAAR 22/03NVTSPORTHAL HEKERS - TER LINDEN 29 - 9052 ZWIJNAARDE
G2B-107WO 08/02/2023 20U00VC ARTEVELDE ZETAARTEVELDE BETAZÈTABÈTA VRAAGT OM TE VERPLAATSEN NAAR 22/03ARBITER GEZOCHTSPORTHAL HEKERS - TER LINDEN 29 - 9052 ZWIJNAARDE
H2B-89WO 08/02/2023 20U30VC JUVENES ZELEARTEVELDE SIGMASIGMAOVERLAP BÈTA-SIGMA: BÈTA VRAAGT OM TE VERPLAATSEN DE ZEVEN - KOEVLIET 1 - 9240 ZELE
G2A-108DO 09/02/2023 20U00VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS PORTIE GEMENGDARTEVELDE DELTADELTA  GEM. LAGERE SCHOOL SINT-PAUWELS - ZANDSTRAAT 16 - 9170 ST.-PAUWELS
D2A-108DO 09/02/2023 20U00JEVO (G)OLDIESARTEVELDE KAPPAKAPPA ARBITER GEZOCHTMEOS - BLOEMESTRAAT 36D - 9990 MALDEGEM
 DO 09/02/2023 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
D3B-106ZO 12/02/2023 09U30VC ARTEVELDE YPSILONSAVO ASCILADIESYPSILONZAAL MAAR 1,5 UUR BESCHIKBAAR => WEDSTRIJD VERVROEGEN (VAN 9U00-11U00) OF VERPLAATSEN?ARBITER GEZOCHTSPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
D2B-106ZO 12/02/2023 17U00ARTEVELDE THETAKANGOEROES AALST DAMESTHÈTA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 ZO 12/02/2023 18U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
 MA 13/02/2023 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
D2B-88MA 13/02/2023 20U00VC DOMEINARTEVELDE THETATHÈTAKOMT VAN 16/01 SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
 DI 14/02/2023 20U00   ZAAL VRIJ: OPTIE BÈTA SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 WO 15/02/2023 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL HEKERS - TER LINDEN 29 - 9052 ZWIJNAARDE
 DO 16/02/2023 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G2B-89ZA 18/02/2023 19U30VC ABC INDUSTRIAL PARTSARTEVELDE BETABÈTA  SPORTHAL - WOESTIJNESTRAAT 13 - 9770 KRUISHOUTEM
BEKER DAMES-D08ZO 19/02/2023 00U00VC ARTEVELDE ETACHEETAH'S OUDEGEMETANOG IN TE PLANNEN. DATUM VAN DE WEDSTRIJD IS DE UITERSTE SPEELDATUMARBITER GEZOCHT#N/B
 ZO 19/02/2023 09U30   ZAAL VRIJ SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
 ZO 19/02/2023 17U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G2A-90ZO 19/02/2023 18U00ARTEVELDE DELTAVC MELANGERDELTAKOMT VAN 22/01ARBITER GEZOCHTSPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
D2B-110MA 20/02/2023 20U00VC DOMEINVC ARTEVELDE ETAETA  SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
 MA 20/02/2023 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 DI 21/02/2023 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 WO 22/02/2023 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL HEKERS - TER LINDEN 29 - 9052 ZWIJNAARDE
D2B-111DO 23/02/2023 20U00REDDIE4JUNAMIARTEVELDE THETATHÈTAKOMT VAN 22/02 GEMEENTELIJKE SPORTHAL MEULENBROEK HAMME - KAAIPLEIN 32 - 9200 HAMME
 DO 23/02/2023 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 ZO 26/02/2023 09U30   ZAAL VRIJ SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
 ZO 26/02/2023 17U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 ZO 26/02/2023 18U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
D2B-117MA 27/02/2023 20U00VC ARTEVELDE ETAPANDALICIOUSETAOVERLAP ETA-SIGMAARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
H2B-95MA 27/02/2023 20U00ARTEVELDE SIGMAKWB-ATOMSIGMAOVERLAP ETA-SIGMAARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G2B-113MA 27/02/2023 20U00VOGYM DEINZEVC ARTEVELDE ZETAZÈTA  SPORTHAL LATEM-DEURLE - HOGE HEIRWEG 64 - 9830 ST.-MARTENS-LATEM
G2B-114DI 28/02/2023 20U00ARTEVELDE BETAORIX G2BÈTA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
D3B-111DI 28/02/2023 20U00STACCOVC ARTEVELDE YPSILONYPSILON  SPORTHAL DE WARANDE - WARANDELAAN 14 B - 9230 WETTEREN
G3A-60WO 01/03/2023 20U00VC DE WALLEKESARTEVELDE GAMMAGAMMA  SPORTCENTRUM HOGE WAL - GULDENSPORENLAAN 34 - 9940 ERTVELDE
 WO 01/03/2023 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL HEKERS - TER LINDEN 29 - 9052 ZWIJNAARDE
D2A-112DO 02/03/2023 20U00ARTEVELDE KAPPAVC FELCO GAVERE DAMESKAPPA  SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 ZO 05/03/2023 09U30   ZAAL VRIJ SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
 ZO 05/03/2023 17U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G2A-112ZO 05/03/2023 18U00ARTEVELDE DELTASTERRE AALTERDELTA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
D2B-123MA 06/03/2023 20U00HERA VCVC ARTEVELDE ETAETA  SPORTCOMPLEX ROZEBROEKEN - VICTOR BRAECKMANLAAN 180 - 9040 ST.-AMANDSBERG
 MA 06/03/2023 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 DI 07/03/2023 20U00   ZAAL VRIJ: OPTIE BÈTA SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G2B-119WO 08/03/2023 20U00VC ARTEVELDE ZETAVV KLUISBOSZÈTA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL HEKERS - TER LINDEN 29 - 9052 ZWIJNAARDE
D3B-119DO 09/03/2023 20U00VC KRIVO D2VC ARTEVELDE YPSILONYPSILON  SPORTHAL HEKERS - TER LINDEN 29 - 9052 ZWIJNAARDE
 DO 09/03/2023 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
D2A-116DO 09/03/2023 20U30PERVOLCHICKSARTEVELDE KAPPAKAPPA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL MOLENDORP - TIELTSTRAAT Z/N - 8755 RUISELEDE
G2A-116ZA 11/03/2023 19U00T KELDERKEN G2ARTEVELDE DELTADELTA  SPORTHAL NEPTUNUS - BOTESTRAAT 98-100 - 9032 WONDELGEM
 ZO 12/03/2023 09U30   ZAAL VRIJ SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
G2B-115ZO 12/03/2023 10U00STACCOARTEVELDE BETABÈTAOVERLAP BÈTA-SIGMA: SIGMA VRAAGT OM TE VERPLAATSEN SPORTHAL DE WARANDE - WARANDELAAN 14 B - 9230 WETTEREN
H2B-100ZO 12/03/2023 14U00STACCO JEUGDARTEVELDE SIGMASIGMAOVERLAP BÈTA-SIGMA: SIGMA VRAAGT OM TE VERPLAATSEN SPORTHAL DE WARANDE - WARANDELAAN 14 B - 9230 WETTEREN
D2B-124ZO 12/03/2023 17U00ARTEVELDE THETASSJ GOLDIESTHÈTA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 ZO 12/03/2023 18U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
H2B-105MA 13/03/2023 20U00ARTEVELDE SIGMAVC SWINASIGMA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G3A-68DI 14/03/2023 20U00ARTEVELDE GAMMADE WOESTE TIKKERSGAMMA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G2B-125WO 15/03/2023 20U00VC ARTEVELDE ZETAORIX G2ZÈTA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL HEKERS - TER LINDEN 29 - 9052 ZWIJNAARDE
D2A-123DO 16/03/2023 20U00ARTEVELDE KAPPAVC MADAMEKAPPAOVERLAP BÈTA-KAPPA: KAPPA VRAAGT OM TE VERPLAATSENARBITER GEZOCHTSPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G2B-124DO 16/03/2023 20U30VV KLUISBOSARTEVELDE BETABÈTAOVERLAP BÈTA-KAPPA: KAPPA VRAAGT OM TE VERPLAATSEN SPORT- EN RECREATIEOORD KLUISBOS - POLETSESTRAAT 59 - 9690 KLUISBERGEN
D3B-124ZO 19/03/2023 09U30VC ARTEVELDE YPSILONHEBO BEESYPSILON ARBITER GEZOCHTSPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
 ZO 19/03/2023 17U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G2A-123ZO 19/03/2023 18U00ARTEVELDE DELTADE PIRANHA'SDELTA ARBITER GEZOCHTSPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
 MA 20/03/2023 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 DI 21/03/2023 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 WO 22/03/2023 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL HEKERS - TER LINDEN 29 - 9052 ZWIJNAARDE
 DO 23/03/2023 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
G2B-100ZA 25/03/2023 19U30VC ABC INDUSTRIAL PARTSVC ARTEVELDE ZETAZÈTA  SPORTHAL - WOESTIJNESTRAAT 13 - 9770 KRUISHOUTEM
 ZO 26/03/2023 09U30   ZAAL VRIJ SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
 ZO 26/03/2023 17U00   ZAAL VRIJ: OPTIE THÈTA SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 ZO 26/03/2023 18U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
 MA 27/03/2023 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 DI 28/03/2023 20U00   ZAAL VRIJ: OPTIE BÈTA SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 WO 29/03/2023 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL HEKERS - TER LINDEN 29 - 9052 ZWIJNAARDE
 DO 30/03/2023 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 ZO 02/04/2023 09U30   ZAAL VRIJ SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
 ZO 02/04/2023 17U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 ZO 02/04/2023 18U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
 MA 03/04/2023 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 DI 04/04/2023 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 WO 05/04/2023 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL HEKERS - TER LINDEN 29 - 9052 ZWIJNAARDE
 DO 06/04/2023 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 ZO 09/04/2023 09U30   ZAAL NIET VRIJ: FEESTDAG SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
 ZO 09/04/2023 17U00   ZAAL NIET VRIJ: FEESTDAG SPORTHAL - PONTSTRAAT 7 - 9090 MELLE
 ZO 09/04/2023 18U00   ZAAL NIET VRIJ: FEESTDAG SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
 WO 12/04/2023 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL HEKERS - TER LINDEN 29 - 9052 ZWIJNAARDE
 ZO 16/04/2023 09U30   ZAAL VRIJ SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
 ZO 16/04/2023 18U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
 WO 19/04/2023 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL HEKERS - TER LINDEN 29 - 9052 ZWIJNAARDE
 ZO 23/04/2023 09U30   ZAAL VRIJ SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
 ZO 23/04/2023 18U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
 WO 26/04/2023 20U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL HEKERS - TER LINDEN 29 - 9052 ZWIJNAARDE
 ZO 30/04/2023 09U30   ZAAL VRIJ SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE
 ZO 30/04/2023 18U00   ZAAL VRIJ SPORTHAL DRIEBEEK - DRIEBEEKSTRAAT 22 - 9050 GENTBRUGGE